Årsmøter i lokallagene 2020
Årsmøtene i lokallagene avholdes i tidsrommet 7. oktober til 30. oktober.
Årsmøte i lokallaga 2020 | ||||
Lokallag | Dato | Sted | Tidspunkt | Deltagelse fra styret / adm |
Ringebu Bondelag | 07.okt | Ringebu Prestgård | Anders Formo | |
Gran Bondelag | 12.okt | Granavolden Gjestgiveri | 19.30 | Lars Egil Blekkerud |
Brandbu Bondelag | ||||
Skjåk Bondelag | 14.okt | Fossberg Hotell | 19.30 | Anders Formo |
Lom Bondelag | ||||
Fåberg Bondelag | 15.okt | Hov Nordre / Erik Hov | 19.30 | Anders Hole Fyksen |
Lesja og Lesjaskog Bondelag | 15.okt | Avdemsbue | Kristina Hegge | |
Jevnaker Bondelag | 16.okt | Bøndenes Hus | 19.00 | Lars Egil Blekkerud |
Nord-Fron Bondelag | 19.okt | Anders Formo | ||
Øyer-Tretten Bondelag | 20.okt | Sør-Tretten Samdrift | 19.30 | Anders Hole Fyksen |
Vestre Toten Bondelag | 20.okt | Aas kommunelokale | 18.00 | Bjørnhild Kihle |
Torpa Bondelag | 21.okt | Fredheim forsamlingslokale | Kristina Hegge | |
Øystre Slidre Bondelag | 22.okt | Løken | Ole Kristian Oldre | |
Vardal Bondelag | 22.okt | Prestegardsalåven | Bjørnhild Kihle | |
Sel og Vågå Bondelag | 22.okt | Vågå Hotel | 19.00 | Anders Formo |
Fåvang Bondelag | 22.okt | Sør Fåvang Grendehus | 19.00 | Anders Hole Fyksen |
Kolbu Bondelag | 22.okt | Yttern | Kristina Hegge | |
Gausdal Bondelag | 23.okt | Saloon 704 | 19.00 | Kristina Hegge |
Sør-Fron Bondelag |
2. nov |
Sør-Fron kommunehus | 19.30 | Ola Råbøl |
Nordre Land Bondelag | 26.okt | Klinkenberg | 19.00 | Bjørnhild Kihle |
Vang Bondelag | 27.okt | Kvamshallen Grendehus | 19.30 | Ole Kristian Oldre |
Vestre Slidre Bondelag | ||||
Eina Bondelag | 28.okt | Folkvang (ved kirke) | 19.00 | Lars Egil Blekkerud |
Søndre Land Bondelag | 28.okt | Granum gård | Ole Kristian Oldre | |
Snertingdal Bondelag | 29.okt | Skogtun, Snertingdal | Anders Hole Fyksen | |
Sør-Aurdal Bondelag | 29.okt | Kommunehuset, Etnedal | 19.00 | Kristina Hegge |
Etnedal Bondelag | ||||
Nord-Aurdal Bondelag | 29.okt | Valdres kafeteria museet | Ole Kristian Oldre | |
Biri Bondelag | 29.okt | Vertshuset v/E6 | 19.30 | Lars Egil Blekkerud |
Dovre Bondelag | 30.okt | Jetta Kafeteria | 19.30 | Astrid Simengård |
Kvikne Bondelag | 30.okt | Anders Hole Fyksen | ||
Østre Toten Bondelag | 30.okt | Hoff | 19.00 | Bjørnhild Kihle |
Lunner Bondelag | 30.okt | Kristina Hegge |