Årsmøter i lokallagene
Det er igjen tid for årsmøter i lokallagene. Første årsmøte starter 16. oktober.
ÅRSMØTE I LOKALLAGA 2012 | ||||
Lokallag | Ønsket dato | Sted | Tidspunkt | Fra Oppland Bondelag |
Lesja Bondelag | 16.okt | Lora Grendahus | 10.00 | Trond Ellingsbø |
Lesjaskog Bondelag | 16.okt | Lora Grendahus | 10.00 | Trond Ellingsbø |
Fåberg Bondelag | 18.okt | Felleskjøpet | 19.00 | Mari Sangnæs |
Skjåk Bondelag | 18.okt | Skjåk Turistheim | 19.30 | Hans Gunstad |
Ringebu Bondelag | 18.okt | Ringebu Prestegard | Ole Seegaard | |
Fåvang Bondelag | 18.okt | Ringebu Prestegard | Ole Seegaard | |
Dovre Bondelag | 23.okt | Jetta Kafeteria | 19.30 | Hanne Bergesen |
Eina Bondelag | 23.okt | Sportshytta ved Blili | 19.00 | Ole Seegaard |
Lunner Bondelag | 23.okt | Braastad Gård | 19.00 | Trond Ellingsbø |
V. Slidre Bondelag | 24.okt | Røn Butikksenter | 19.30 | Hanne Bergesen |
Vang Bondelag | 24.okt | Røn Butikksenter | 19.30 | Hanne Bergesen |
Snertingdal Bondelag | 25.okt | Skogtun | 19.00 | Ole Seegaard |
Nord-Fron Bondelag | 25.okt | Mari Sangnæs | ||
Sør-Aurdal Bondelag | 25.okt | Valdres Gjestegård | 19.00 | Hanne Bergesen |
Etnedal Bondelag | 25.okt | Valdres Gjestegård | 19.00 | Hanne Bergesen |
Nord-Aurdal Bondelag | 25.okt | Valdres Gjestegård | 19.00 | Hanne Bergesen |
Kvikne Bondelag | 26.okt | Marit Olive Lindstad | ||
Gausdal Bondelag | 26.okt | Østre Gausdal Bygdahus | 19.30 | Hans Gunstad |
Ø. Toten Bondelag | 26.okt | Mari Sangnæs | ||
Kolbu Bondelag | 26.okt | Astrid Simengård | ||
Biri Bondelag | 27.okt | Strandheim | 19.30 | |
N. Land Bondelag | 29.okt | Klinkenberghaugen, Dokka | 19.00 | Trond Ellingsbø |
Vardal Bondelag | 30.okt | Karusellen, Mæhlum | 19.30 | Ole Seegaard |
Lom Bondelag | 30.okt | Fossberg Hotell | 19.30 | Astrid Simengård |
Øyer-Tretten Bondelag | 30.okt | Skarsmoen? | Hanne Bergesen | |
V. Toten Bondelag | 30.okt | Toten Hotel | 19.00 | Mari Sangnæs |
Gran Bondelag | 30.okt | Granavollen Gjestgiveri | 19.00 | Trond Ellingsbø |
S. Land Bondelag | 30.okt | 19.00 | Tommy Bjørke | |
Torpa Bondelag | 30.okt | Ola Råbøl | ||
Vågå Bondelag |
6. nov |
Lalm Samfunnshus | 19.30 | Ola Råbøl |
Sel Bondelag | 6.nov | Lalm Samfunnshus | 19.30 | Ola Råbøl |
Heidal Bondelag | 6.nov | Lalm Samfunnshus | 19.30 | Ola Råbøl |
Jevnaker Bondelag | 31.okt | Bøndernes Hus | 19.00 | Hanne Bergesen |
Ø. Slidre Bondelag | 31.okt | Tommy Bjørke | ||
Sør-Fron Bondelag | 15.nov | Folkets Hus, Harpefoss | 19.30 | Hanne Bergesen |
Brandbu Bondelag |