Korn- og miljøutvalget 2022/2023:

Navn Adresse Mobil E-post
Torbjørg Kylland (A) Stønerudveien 6A, 1434 Ås 48268941 torbjorg@kylland.no
Kjell Einar Huseby (Ø) Nygaardsgata 75, 1789 Berg i Østfold 97158918 kehuseby@online.no
Svein Bjerke (A) Furumovn. 29, 1435 Ås 91889383 sve-bje@frisurf.no
Ellen Evenrød (Ø) Evenrødveien 83, 1615 Fredrikstad 95912549 ellen@frxta.net
Thomas Riiser (Ø) Trøgstadveien 377, 1814 Askim 97054876 thomas@riisern.no
Terje Fossen-Hellesjø (A) Hellesjøvegen 203, 1923 Askim 97743173 terje@hellesjo.no
Ole Kristian Sæther (A/vara) Egnervegen 646, 1923 Sørum 46822733 ole.kr@live.no
Pål Haglerød (Ø/vara) Haglerød gård, 1592 Våler i Østfold 92257596 pal.haglerod@vestby.kommune.no

Utvalgssekretær:

Simen Solbakken

Akershus Bondelag, Hvamsvn. 696, 2165 Hvam

63904440

97607740

simen.solbakken@bondelaget.no

Ø = Østfold-medlem, A= Akershus-medlem. Leder i utvalget er skrevet med uthevet skrift.

Grøntutvalget 2022 / 2023:

Navn Adresse Mobil E-post
Thomas Riiser (Ø) Trøgstadveien 377, 1814 Askim 97054876 thomas@riisern.no
Terje Romsaas (A) Asakvn. 338, 1923 Sørum 90880089 terje@sulerudgard.no
Sigurd Enger (A) Hølandsveien 1486, 1960 Løken 95926727 sigurd@gaardsbutikk.no
Per Fredrik Saxebøl (A) Klommesteinvn. 33, 1449 Drøbak 90143171 p-fresax@online.no
Finn-Erling Kristoffersen (Ø) Ryggeveien 297, 1580 Rygge 47486625 finn.erling@hotmail.com
Hans Solberg (Ø) Postboks 125 Begby, 1638 ml. Fredrikstad 90666632 hans@olsengfrukt.no
Henning L. Røed (Ø) Borgegata 6, 1640 Råde 91358095 lycheroed@gmail.com
Ingrid R Guren (Ø, vara) Kureveien 100, 1580 Råde 98637976 ingri.guren@bramail.no
Lill -Ann Østby (A, vara) Tomterveien 52, 1408 Kråkstad 90579606 lill-ann@oestby.no

Utvalgssekretær:

Heidi Kirkeby

Østfold Bondelag, Løkenvn. 4, 1811 Askim

69898150

90688945

heidi.kirkeby@bondelaget.no

Ø = Østfold-medlem, A= Akershus-medlem. Leder i utvalget er skrevet med uthevet skrift