Lokallagene i Troms fylke

  • Tips en venn om denne siden

Bondedemonstrasjon

Her finner du oversikten over alle lokallagslederne i Troms fylke - med kontaktinformasjon.

Fylke/lagNavnE-postTelefonMobil
Trondenes BondelagMonica Storåstallcjm@yahoo.no93492960
Grytøy BondelagJan-Olav Angelljanolavangell@hotmail.com91322315
Kvaløya BondelagAsgeir Slåttnesslattnesgard@gmail.com7769607790593465
Østre Ullsfjord BondelagPeter F Lakselvneslakselvnes@gmail.com7769053595220143
Tromsøysund BondelagEllinor Sanden Jensenellinor.s.jensen@gmail.com41500057
Andersdal/Ramfjord BondelagRanveig Kainoranveigkaino@gmail.com90730788
Kvæfjord BondelagRandi Hoklandrandihokland@gmail.com41565197
Skånland Og Gratangen BondelagTerje Benjaminsentonetroll2@hotmail.com7708771191391707
Ibestad BondelagEinar Johan Donse.j.dons@online.no9764036097640360
Lavangen BondelagBernhardt Halvorsenbernbygg@lavangen.net91660741
Bardu BondelagAnne-Britt Hanstadbit-hans@online.no91587110
Dyrøy Og Salangen BondelagErling Bratsbergerlingbratsberg@hotmail.com91866465
Målselv BondelagMette Pedersen Anfeltmopanfelt@online.no91737268
Midt-Troms BondelagMartin Nessmartin.ness54@gmail.com92687744
Selnes BondelagInge Skensved Thorwarththorwart@online.no90916575
Balsfjord BondelagArild Heimgardheim@online.no7772451391374044
Ringvassøy BondelagMagne Johansen99365754
Lyngen BondelagBjarne Leonhardsenbjarne@russelv.no7771310897659203
Storfjord BondelagAtle Aronsenatle.aronsen@storfjord.net7771479491646687
Kåfjord BondelagSteffen Blomsterengsteffen.andre@hotmail.com47609357
Nordreisa BondelagJan-Harald Tørfossja-ht@online.no7776745290834106
Kvænangen BondelagSvein Olav Thomassensvein.thomassen@buktenesgard.no95249819

Våre samarbeidspartnere