Lokallag i Akershus

  • Tips en venn om denne siden

Ingress her.

Artikkelinnhold her.

Fylke/lagNavnE-postTelefonMobil
Aker Og Oslo BondelagKristin Nesmoenknesmoen@hotmail.no97679721
Oslo BybondelagAnita Natvikanita.natvik89@gmail.com98849455
Vestby LandbrukslagStein Are Liestein.lie@roxtec.com97437803
Kråkstad/Ski BondelagKjell Johansenkjellbjastad@hotmail.com90919334
Ås LandbrukslagOttar Kristoffer Kjusbogkju@online.no91391456
Frogn BondelagPer Fr. Saxebølp-fresax@online.no6493327790143171
Nesodden LandbrukslagJan Gulbrandsenja-gulb2@online.no6691724190592830
Asker og Bærum BondelagOle Tom Bøot@otbo.no6756002390195314
Aurskog BondelagLars Vegard Borstadlveg-b@online.no90738919
Nordre Høland BondelagRita Rakstadrita.iren.rakstad@felleskjopet.no92011252
Søndre Høland LandbrukslagPetter Solli Aaserudaaserud@gmail.com92888913
Sørum BondelagTina Bjørnvoldtina.bjornvold@gmail.com91514595
Frogner BondelagTheodor Gauterudtheodor@gauterud.no92453550
Blaker BondelagKai Helge Eid Fjukkaifjuk@hotmail.no6382873195832318
Fet JordbruksforeningMartin Raasok Killingmomartin_killingmo@hotmail.com99264224
Rælingen LandbrukslagThomas Karlstadthomas@eurosign.no6388472690025883
Enebakk LandbrukslagElin Sletteslettefarmen@hotmail.com6492732292486339
Lørenskog LandbruksforeningOle Haugole_haug@online.no6790663390127084
Skedsmo BondelagKristine Kollerkristine@fossumgaard.no92633524
Gjerdrum BondelagOle-Kristian Skallerudsmedstad.gaard@online.no98640691
Ullensaker BondelagOle Martin Haugenole.martin.haug@hotmail.com41926285
Nes LandbrukslagDave Jr. Eggumeggumjr@gmail.com48045600
Eidsvoll LandbruksforeningAmund Dønnumamund.donnum@gmail.com41512804
Feiring LandbrukslagJens Ola Lundstadjens.ola.lundstad@eidsvoll.vgs.no6396601591600687
Nannestad BondelagErik Hagaerikhaga@gmail.com92045777
Hurdal LandbrukslagFrank Hoel-Knaifrankhk@frisurf.no90626036

Dette skjer i Norges Bondelag

Tirsdag
14
August

Gården som læringsarena i skolen

Auditoriet, Arendal Bibliotek
Tirsdag
14
August

Den store landbruksduellen!

Lille andevinge, Arendal
Onsdag
15
August

Bondepub!

Barrique øl- og vinstue, Arendal

Våre samarbeidspartnere