Grøntutvalget:

Leder: Ole Morten Nyberg, Rådyrveien 18, 2450 Rena, Mo-nybe@online.no, 995 46 504

Rune Hagelund, Stavsjøvn. 571, 2355 Gaupen, rhagelu@online.no, tlf. 62 53 43 67/90069322

Niels Henrik Landfald, Basterudveien 100, 2312 Ottestad, Nielshenrik@landfald.net , tel. 976 90 175

Faglige rådgivere:

Lars Martin Hagen, Fylkesmannen i Innlandet, lars-martin.hagen@fmhe.no, tlf. 62 55 12 54

Jørn Haslestad, Frukt og Bærrådgivingen Mjøsen / Norsk Landbruksrådgiving Innlandet, jorn.haslestad@nlr.no, tlf. 97723458

Observatør:

Ivar Sund, Hedmark Bondelags styre

 

Kornutvalget:

Leder: Karsten Thoner, Slåstad, 2110 Slåstad, sla-gard@online.no, tlf 62967130 / 91354280

Mikkel Snarud, Snarud, 2319 Hamar, snarud@frisurf.no, tlf 909 10 399

Peter Melsnes, Melvold / Nordre Gjesåsveg 63, 2280 Gjesåsen, p-melsne@frisurf.no, tlf 915 98 500 

Faglige rådgivere:

Lars Martin Hagen, Fylkesmannen i Innlandet, lars-martin.hagen@fmhe.no, tlf. 62 55 12 54

Otto Sveen, Norsk Landbruksrådgiving Øst, otto.sveen@nlr.no, tlf. 917 24 929

Åsmund Langeland, Norsk Landbruksrådgiving Innlandet, asmund.langeland@nlr.no,  tlf. 908 43 207

Observatør:

Ivar Sund, Hedmark Bondelags styre

 

Rovdyrutvalget:

Leder: Berit Grindflek, Lia, Unsetveien 341, 2485 Rendalen, post@rendalenfjellridning.no, 41 60 56 61

Marianne Tomter Nylund, Tomter Søndre, Gåsbuvegen 335, 2323 Ingeberg, m-tomte@online.no, 95 85 54 71

Gry Hjermstad Eggen, Nøtåsvegen 306, 2415 Heradsbygd, gry.hjermstad.eggen@elverum.kommune.no, tlf 48298031  

Halfdan Negård, Opåsvegen 33, 2266 Arneberg, hanebetongraad@outlook.com, 95 88 20 07

Observatører:

Martin Mostue, Hedmark Sau og Geit, Spitalsvegen 90, 2338 Espa, mamostue@bbnett.no, tlf 90127696

Ingvald Landet, Landet gård, 2480 Koppang, pb394@msn.com, tlf 95137617, Hedmark Bondelags styre

Sidsel Røhnebæk, Fylkesmannen i Innlandet

Silje Bøe, Fylkesmannen i Innlandet